https://www.high-endrolex.com/10

https://www.high-endrolex.com/10

Svatby

https://www.high-endrolex.com/10

Svatby

OBŘAD

Hotel nabízí příjemné a zajímavé prostory jak pro svatební hostinu či večerní pohoštění a zábavu, ale také pro pořádání obřadu. Snoubenci si však nejčastěji pro své „ANO“ vyberou romantický a krásný hrad Zvíkov. Samozřejmě i my jsme schopni zajistit krásný obřad přímo v prostorách hotelu a to třeba na terase s úžasnou vyhlídkou na Orlickou přehradu.

PROSTORY

Pro pořádání svatební hostiny si lze na hotelu vybrat z několika možností. Prostory vybíráme dle počtu hostů a potřeb či přání snoubenců.

  1. Restaurace / Sál s tanečním parketem

Nejoblíbenější je tento prostor s panoramatickým výhledem na ústí Orlické přehrady, který lze v případě potřeby propojit s útulnou kavárnou. Spojením těchto dvou místností získáme velmi zajímavý prostor, který bez problémů pojme i 150 svatebčanů. Samostatně restauraci (sál) doporučujeme pro svatby od 25 – 80 osob.

  1. Kavárna

Využití kavárny jako samostatného prostoru doporučujeme pro svatby do 40 osob.

  1. Salónek

Velká okna zde zajišťují dostatek denního světla a vytváří zde velmi příjemnou atmosféru.

Nabízíme zde komorní prostředí pro malé svatby do 15 osob. V případě svatby pouze ze svědky a nejbližší rodinou se nebudete cítit ztraceni ve velkém prostoru a pro tento typ je místnost ideální. Při velkých svatbách s větším počtem dětí Vám ze salónku vytvoříme dětský koutek či výtvarnou dílnu.

  1. Retro klub

Retro klub v suterénu hotelu je skvělý prostor pro svatební after párty, neboť na něj přímo navazuje zahrada a terasa nad Orlickou přehradou. Na terase je možno zajistit grilování, projekci, živou či reprodukovanou hudbu, hostinu, raut a téměr cokoliv, co Vás napadne.

 

Hudba dle vlastního výběru, která Vás bude vítat při vstupu do hotelu je pro nás samozřejmostí. Ať se rozhodnete pro živou kapelu, DJ, či nám dodáte třeba na „flashce“ Vámi sestavený playlist songů určitě vytvoříme tu správnou atmosféru.

Moc rádi Vám kapelu či DJ zajistíme i my. Spolupracujeme s opravdu kvalitními produkcemi, které máme osvědčené. Navíc za příjemné ceny udělají opravdu parádní svatební veselí.

Pro zpestření Vaší svatby zajistíme i jakýkoli další program. (různá vystoupení, kartářka, karikaturista, mikromagie, mobilní casino, karaoke, travesti show atd…)

 

Výzdoba

Barevné ladění připravuje dle požadavků našich snoubenců, nebo tak, aby ladila s ostatními doplňky.  Máme bohaté zkušenosti a proto vše rádi vymyslíme, zkonzultujeme s Vámi a poté připravíme k Vaší plné spokojenosti.

 

Hostina

Náš tým hotelových kuchařů Vám připraví a uvaří téměř vše co byste rádi při své hostině ochutnali. Pro inspiraci uvádíme i některá odzkoušená svatební menu od těch tradičních až po ty méně tradiční. Ceny menu se pohybují od 250,- do 700,-Kč/osobu. Rádi také připravíme jídla pro vegetariány, diety, nebo dětská jídla.

Podle Vašich přání a daného rozpočtu Vám připravíme i rautové pohoštění. Vytvoříme několik návrhů možných rautů z nichž určitě vyberete ten správný, který se Vám trefí do chuti.

      

 SVATBA NA KLÍČ

Chcete si svatbu prostě jen užít a o nic se nestarat? Umíme zafungovat jako kvalitní svatební agentura. Zadejte nám jen Vaše požadavky a zbytek nechte na nás. Zařídíme vše od svatebních šatů přes obřad, tisk oznámení, květiny a květinovou výzdobu, líčení, kadeřníka, prstýnky, dort, hostiny, cukroví, výslužky a ubytování hostů až po zajištění fotografa, hudby, kameramana a celkovou koordinaci svatby.

 

https://www.high-endrolex.com/10