Vyberte si ubytování v jednom z jedno až pětilůžkových pokojích s možností přistýlek či dětských postýlek. Na pokoji naleznete koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, LCD TV a samozřejmě bezplatná Wifi je součástí celého hotelu. Některé pokoje disponují balkónem s překrásným výhledem na řeku Otavu.

Máme pro Vás připraveny také čtyři rodinné pokoje, které jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. Tyto pokoje se skládají ze dvou pokojů a jsou umístěny v nejklidnější části hotelu. Okna, vybavena sítěmi proti hmyzu, směřují na severní stranu, proto umožňují odpočinek v průběhu dne a to i za vysokých letních teplot. Pokoje jsou vybaveny dětským sedátkem na WC, stoličkou k umyvadlu, věšáčky, zrcadlem ve výši dítěte, dětskými ochrannými prvky na rohy nábytku a do zásuvek.

Chatová osada, umístěná v zeleni v bezprostřední blízkosti hotelu, Vám nabízí dvoulůžkové dřevěné bungalovy s možností přistýlky a 3 čtyřlůžkové bungalovy s palandou. Chaty jsou Vám k dispozici od dubna (případně od Velikonoc, pokud vychází na konec března) do konce října. Každý bungalov má svoje vlastní sociální zázemí, malou ledničku a rychlovarnou konvici.